ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور فشار قوی 300 – ۳۵۰ بار

صفحه اصلی > کمپرسور فشار قوی 300 – ۳۵۰ بار

کمپرسور فشار قوی 300 – ۳۵۰ بار

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 3 / 5. تعداد: 2

کمپرسور فشار قوی 350 بار ، قیمت کمپرسور 300 بار ، کمپرسور غواصی ، کمپرسور پینت بال ، کمپرسور 350 بار ، مشخصات فنی ، وارد کننده
توضیحات
نقد و بررسی

کمپرسور فشار قوی 350 بار -کمپرسور فشار قوی 300 بار

در این مقاله قصد داریم به معرفی کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار  و قیمت کمپرسور 350 بار پرداخته و ویژگی های آن را مورد بررسی قرا دهیم.

امروزه در اکثر مشاغل صنعتی و غیر صنعتی از دستگاه ها و لوازمی برای پیشبرد سریع کار استفاده می شود که هدف نهایی آن ها کاهش نیروی انسانی و افزایش بهره وری و کارایی سازمان است. نکته مهم دیگر این است که اکثر این مشاغل در تلاشند تا از تجهیزاتی استفاده کنند که مصرف بسیار پایین انرژی را داشته باشد.

بیشتر بدانید:کمپرسور باد چیست؟

یکی از این تجهیزات کمپرسورهای باد هستند. کمپرسورهای باد از جمله تجهیزات مهمی هستند که برای تولید هوای فشرده و متراکم در مشاغل صنعتی و غیر صنعتی از آن ها استفاده می شود. هوای منتشر شده از کمپرسور باد دارای یک فشار خاص است و این فشار در دستگاه های مختلف، متفاوت می باشد. اکثر کمپرسورهای باد پیستونی معمولی فشاری بین ۸ بار تا ۱۰ بار را تولید می کنند اما اگر نیاز به تولید باد با فشار بسیار بالاتر باشد باید از کمپرسورهای باد فشار قوی استفاده کرد.

قیمت کمپرسور 300 بار

کمپرسور باد فشار قوی چیست و چه کاربردی دارد؟

یک کمپرسور فشار قوی می تواند هوایی با فشار بسیار بالاتر از اکثر پمپ بادهای بازار را ایجاد کند.کمپرسور فشار قوی بر روی شاسی نصب می شود و مکانیزم عملکرد آن ها نیز تقریبا مشابه با کمپرسورهای باد دیگر است . اما اگر در مشاغل مختلف نیاز به کمپرسور فشار قوی با هوای خشک و با خلوص بالا باشد باید از فیلترها و قطعات خاص دیگری نیز در دستگاه استفاده کرد.

در این مقاله اختصاصا به کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار که ساختمانی مانند کمپرسور 250 بار دارد خواهیم پرداخت.

کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار چیست و مکانیزم عملکرد آن چگونه است؟

یک کمپرسور  ۳۵۰ بار همانطور که از نامش پیداست می تواند هوایی فشرده و متراکم با فشار ۳۵۰ بار را تولید کند و آن را به صورت متوازن پخش کند. مکانیزم عملکرد این پمپ باد به گونه ای است که هواساز هوای محیط را مکیده و آن را به سمت مخزن هدایت می کند. قبل از ورود هوا به داخل مخزن هوای فشرده، هوا  وارد تله آبگیر شده و در آن نیمی از رطوبت موجود در هوا گرفته شده و سپس به داخل مخزن راه پیدا می‌کند.

هوای فشرده شده دارای ناخالصی و آلودگی است که این آلودگی ها نباید در هوای نهایی وجود داشته باشند. در نتیجه پس از خروج از مخزن، وارد فیلتر اولیه شده و آلودگی ها، غبار و ذرات تا ۲ میکرون از هوا جدا خواهند شد.

حال نوبت آن است که رطوبت باقی مانده کاملا از هوا گرفته شود در نتیجه هوا وارد درایر شده و تمامی رطوبت موجود از آن جدا خواهد شد. حال دستگاه با هوایی کاملا خشک رو به رو است و تنها کافی است که ذرات کوچکتر از دو میکرون تا ۰.۰۱ میکرون توسط فیلتر ثانویه از آن گرفته شود. در نهایت هوایی کاملا خشک و با خلوص بالا با فشار ۳۵۰ بار، از کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار به بیرون منتقل خواهد شد.

از پمپ باد فشار قوی ۳۵۰ بار در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار کاربردهای بسیار بالایی در مشاغل مختلف مانند آتش نشانی، نظامی، کشتیرانی، هواپیمایی، پرورش آبزیان، دفاعی و… دارد. اما یکی از مهمترین کاربردهای این دستگاه برای پینت بال است که به دلیل کاربرد بسیار زیاد کمپرسور ۳۵۰ بار در پینت بال، این دستگاه به کمپرسور پینت بال نیز معروف شده است.

کمپرسور پینت بال

کمپرسور  پینت بال باید هوایی با فشار بسیار بالا جهت ایجاد بالاترین کارایی را تولید کند و به همین دلیل است گاهی عملیات فشرده کردن و متراکم کردن هوا تا ۳ الی ۴ مرحله طول می کشد. و در هر مرحله یک سیلندر و در مجموع ۴ سیلندر یا پیستون هستند که کار فشرده سازی هوا را انجام می دهند و هر یک از این سیلندرها وظیفه افزایش فشار باد را تا یک پله بالاتر از حالت قبل بر عهده دارد.

اما اگر به دنبال این هستید که کدام یک از کمپرسورهای باد فشار قوی ۳۵۰ بار برای شما مناسب است باید بدانید که این پمپ بادها دارای انواع و ظرفیت های مختلفی در بازار هستند که باید متناسب با نیاز خود اقدام به انتخاب یکی از آن ها کنید.

حتی میزان حجم هوای تولیدی مورد نیاز خود را برای انتخاب بهترین کمپرسور فشار قوی باید سنجیده و مطابق با آن اقدام به انتخاب یکی از مدل های موجود در بازار کنید. در واقع می توان گفت که این ظرفیت بیانگر میزان هوایی است که کمپرسور فشار قوی در یک دقیقه می تواند فشرده کند.

تفاوت اکثر کمپرسورهای بزرگ و کوچک در همان ظرفیت و سرعت تولید هوای فشرده توسط کمپرسور هوا است. کمپرسورهای باد کوچک ارزانتر هستند اما مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا سیلندرها پر شوند.

در نتیجه اگر به دنبال کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ باری هستید که در مدت زمان بسیار کمتری اقدام به فشرده سازی و آماده کردن هوای فشرده کند باید پمپ بادی را تهیه کنید که بزرگتر است و در مدت زمان کمتری این کار را انجام خواهد داد.

کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار چیست و مکانیزم عملکرد آن چگونه است؟

مشخصات فنی  و قیمت کمپرسور 350 بار

کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار بسته به میزان حجم هوادهی خود هوایی با فشار تقریبا ۳۵۰ بار را منتشر کرده و عملیات فشرده سازی هوا را بین ۲ الی ۳ مرحله انجام می دهد.

در توضیحات مکانیزم عملکرد این پمپ باد بیان شده که در این دستگاه از فیلترهای هوای اولیه و ثانویه و همچنین درایر استفاده می شود.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار برای روان کردن سطح پیستون و سیلندر و جلوگیری از اصطکاک از روغن استفاده می شود، در نتیجه ممکن است این روغن در اثر بالارفتن دما و عملکرد بالای پمپ باد به داخل مخزن راه پیدا شود و علاوه بر این موضوع، ذرات و غبارهای موجود در هوا اگر در هوای فشرده شده نهایی وجود داشته باشند،  سطح بطری را کدر می کنند به همین دلیل از فیلترها و درایر برای ایجاد هوایی با خلوص بالا استفاده می شود.

همانطور که اشاره شد مدل های متفاوتی با توجه به ظرفیت و میزان هوادهی کمپرسور  فشار قوی ۳۵۰ بار وجود دارد که این میزان ظرفیت می تواند از ۱۸۰ تا ۳۰۰ لیتر بر دقیقه باشد. همچنین میزان ایجاد فشار هوای این پمپ باد از ۳۱۰ تا ۳۵۰ بار متفاوت است.

در این کمپرسور از سوپاپ اطمینان، شیر نگهدارنده فشار، موتور الکتروموتور دار و بنزینی نیز استفاده شده است.

کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار و تجهیزات آن بر روی شاسی قرار گرفته است و قابلیت نصب PLC را نیز دارا می باشد.

قیمت کمپرسور 350 بار

جهت اطلاع از قیمت کمپرسور 350 بار با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید

قیمت کمپرسور 300 بار

قیمت کمپرسور 300 بار در یک فشار و مقدار هوادهی یکسان ، متغییر است و بستگی به سال تولید آن دارد .می توانیدجهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان در خصوص  کمپرسور 300 بار  با کارشناسان روتوپارس تماس حاصل نمایید.

مزیت های استفاده از پمپ باد فشار قوی 300 بار-مزیت های استفاده از پمپ باد فشار قوی ۳۵۰ بار

مزیت های استفاده از پمپ باد فشار قوی ۳۵۰ بار

  • این کمپرسور باد از عمر بالایی برخوردار است و اگر به درستی از آن استفاده شود تا چندین سال با راندمان و کارایی بالا کار خواهد کرد.
  • قطعات دستگاه به راحتی قابل تعمیر و نگهداری هستند و کار با دستگاه بسیار آسان است. همچنین جنس تمامی قطعات خوب بوده و در برابر حرارت و آتش مقاوم است.
  • سیستم تصفیه پمپ باد فشار قوی ۳۵۰ بار بسیار قوی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.
  • در این پمپ باد از یک محافظ در جهت جلوگیری از افزایش غیر عادی دما استفاده شده است.

جمع بندی

همانطور که اشاره شد  در بسیاری از صنایع و مشاغل از جمله دریانوردی، کشاورزی، آتش نشانی و… از کمپرسور فشار قوی ۳۵۰ بار در جهت تولید هوایی با فشار بالا استفاده می شود. این سیستم با توجه به میزان حجم هوادهی و ظرفیت مخزن و فشار تولیدی و… دارای انواع مختلفی است که پیشنهاد می کنیم برای انتخاب بهترین کمپرسور باد مد نظر خود و اطلاع از قیمت کمپرسور 300 بار با متخصصان و مشاوران مجموعه روتوپارس تماس گرفته و مشورت کنید و کالایی اصل و با گارانتی دریافت کنید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.