ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330  66260346 66260359

کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

صفحه اصلی > کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 3 / 5. تعداد: 5

کمپرسور 350 لیتری تک فاز ، قیمت کمپرسور باد 350 لیتری سه سیلندر ،قیمت کمپرسور باد 350 لیتری ایستاده ، قیمت پمپ باد ۳۰۰ لیتری ، قیمت کمپرسور باد 350 لیتری
توضیحات
نقد و بررسی

قیمت کمپرسور باد 350 لیتری

در این مقاله قصد داریم به معرفی کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری ، قیمت کمپرسور باد 350 لیتری سه سیلندر و قیمت پمپ باد 350 لیتری ایتالیایی پرداخته و ویژگی های آن را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

کمپرسور باد پیستونی یکی از دستگاه هایی است که در بسیاری از صنایع از آن استفاده می شود و مصارف بسیار گوناگونی دارد. از صنایع پزشکی گرفته تا مصارف خانگی و… از این وسیله ارزشمند استفاده می شود.

قیمت کمپرسور باد 350 لیتری-کمپرسور باد 350 لیتری سه سیلندر

این اختراع بزرگ بشر یعنی کمپرسور از جمله پمپ باد ۳۵۰ لیتری توانایی فشرده تر و متراکم کردن هوا را داشته. و مهمترین ماده‌ای که برای شروع کار به آن نیاز دارد هوا می باشد. کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری توانایی مکیدن هوا را داشته . و با فشرده تر کردن آن و فرستادن آن به کندانسور باعث تبدیل این گاز به مایع می شوند. زمانی که هوا داخل کمپرسور فشرده می شود . دمای آن نیز متناسب با حجم و فشار وارد شده به آن افزایش پیدا خواهد کرد. و به هنگام خروج برای کاهش هوا لازم است . که از تجهیزات خنک کننده رد شود تا میزان دمای آن به حالت عادی باز گردد.

همین گاز فشرده موجود در کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری است که باعث استفاده آن در بسیاری از صنایع گوناگون شده. و انرژی مورد نیاز برای بسیاری از کارها را به وجود می‌آورد . اما وجود لوله‌هایی که باعث پایین آوردن دمای هوای فشرده در دستگاه می شوند. بسیار ضروری است در غیر این صورت گاز مورد نظر کاربرد خاصی نخواهد داشت.

به جرات می توان گفت که در مرحه اول پمپ ها و سپس کمپرسورها هستند . که بالاترین میزان مصرف انرژی را برای بسیاری از صنایع داشته اند.

قیمت انواع کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری آبک ایتالیا ، روتوپارس

چه اجزایی در پمپ باد 350 لیتری مهم است؟

در کمپرسورهای مختلف از جمله کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری می توان انواع مختلفی از آن را در بازار یافت.  تا بتوانید متناسب با نیاز خود اقدام به انتخاب بهترین کمپرسور کنید. اما به صورت کلی همه ی کمپرسورها از اجزای مهمی مانند تعداد سیلندرها، الکتروموتورها، مخزنی که هوای فشرده شده در آن نگهداری می شود. پیستون، تسمه، یاتاقان و… تشکیل شده است که هر کدام وظایف خاصی بر عهده دارند.

مخزن کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

یکی از عوامل مهم تعیین کننده برای انتخاب بهترین پمپ باد ۳۵۰ لیتری، مخزن آن است . لازم به ذکر است که ضخامت مخزن این دستگاه باید حدود ۴ میلیمتر باشد. همچنین مخزن کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری در دو مدل عمودی( ایستاده) و افقی( خوابیده) در بازار موجود است. جنس ورق آن نیز باید از نوع ورق فولاد st37 باشد.

با توجه به این که در کمپرسور باد  ۳۵۰ لیتری فشار ایجاد شده بین ۶ تا ۸ بار است، امکان افزایش فشار را نیز تا ۱۰ بار خواهد داشت . اما باید در انتخاب ضخامت مخزن مورد نظر خود دقت لازم را به خرج دهید.

قیمت کمپرسور باد 350 لیتری سه سیلندر

دینام کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

در واقع در کمپرسور ۳۵۰ لیتری یکی از مهمترین اجزا، الکتروموتور است که بدون وجود این قسمت کار کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری لنگ خواهد ماند . چرا که دینام وظیفه تامین انرژی لازم و اولیه برای شروع کار دستگاه را بر عهده خواهد داشت. در واقع می توان گفت که کیفیت دینام یا همان الکتروموتور در کیفیت کلی کار پمپ باد ۳۵۰ لیتری تاثیر بسزایی خواهد داشت. و جنس سیم‌های به کار رفته در آن نیز میزان کیفیت کار کمپرسور را مشخص خواهد کرد.

توصیه می شود که تمامی سیم‌ها و سیم پیچی‌های موجود در دینام همگی از جنس مس باشند. تا علاوه بر استاندارد بودن آن‌ها، کیفیت و طول عمر دستگاه و دینام نیز افزایش پیدا کند.  کمپرسورهای ۳۵۰ لیتری که تمامی سیم پیچی آن‌ها از جنس مس است. از قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر بازار که از سیم های ترکیبی مس و آلومینیوم تشکیل شده اند، برخوردار هستند. اما در عوض استاندارد بوده و طول عمر بالاتری نیز دارند. همچنین این الکتروموتور در دو نوع تکفاز و سه فاز در بازار موجود می باشد.

هواساز کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

این وسیله در کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری نقش مکیدن هوا را بر عهده داشته. و آن را به داخل مخزن دستگاه وارد می کند. بسیاری از افراد تصور می کنند . که جنس هواساز اصلا مهم نیست اما سخت در اشتباهند چراکه جنس هوا ساز است که در کیفیت کار دستگاه بسیار تاثیر گذار می باشد. در ایران دو نوع هواساز چینی و ایتالیایی وجود دارد که هرکدام مزیت ها و معایب خاص خود را دارند. به صورت کلی هواسازهای کمپرسور  باد ۳۵۰ لیتری ایتالیایی از کیفیت بالاتری برخوردار بوده. و صدا و لرزش کمتری نیز دارند و هنگام کار نیز باعث آزار دیگران نخواهند شد.

شیر تخلیه کمپرسور 350 لیتری

شیرتخلیه کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

یکی از مهمترین اجزایی که باید در انتخاب کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری مورد نظر خود به آن دقت کنید. وجود شیر تخلیه آب است. زمانی که هوای پر فشار وارد کمپرسور می‌شود، دمای آن بالا است و پس از مدتی این دما کاهش پیدا کرده. و با کاهش دما رطوبت تولید می‌شود و این گاز به مایع تبدیل می شود.

رطوبت اضافی باید از مخزن خارج شود و به همین منظور در قسمت زیرین دستگاه باید شیر تخلیه آب وجود داشته باشد. تا بتوان آن را خارج کرد. اما متاسفانه در برخی از کمپرسورها این شیر تخلیه وجود ندارد . و به جای آن یک پیچ است که باید آن را باز و بسته نمود. وجود پیچ ممکن است به دستگاه آسیب رسانده و طول عمر آن را نیز کم کند. در نتیجه در انتخاب کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری مورد نظر خود، آن دستگاهی را انتخاب کنید که دارای شیر تخلیه آب باشد.

فروش انواع کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری فیاک ایتالیا

از پمپ باد۳۵۰ لیتری در چه صنایعی استفاده می شود؟

از کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری در بسیاری از صنایعی که از ابزارهای پانوماتیک بهره گرفته اند استفاده می شود. همچنین صنایع مختلف دیگری مانند نقاشی و رنگ و… می توانند از این دستگاه با ارزش استفاده کنند. حتی می توان در کارهای غیر صنعتی مانند باد کردن تایر، توپ، تشک های بادی و… از این کمپرسور استفاده کرد.

انواع مختلفی از این کمپرسور در بازار وجود دارد. که تفاوت آن‌ها علاوه بر موارد بالا در میزان هوادهی و فشار و وجود قابلیت روغن کاری بودن و سر و صدای تولیدی و… بوده و می‌توانید متناسب با نیاز خود اقدام به انتخاب هر یک از پمپ باد ۳۵۰ لیتری مورد نظر کنید.

قیمت پمپ باد 350 لیتری

معرفی چند مدل برتر کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

همانطور که اشاره شد کمپرسورهای مختلفی با توجه موارد بیان شده در بازار وجود دارند که در زیر به مقایسه برخی از آن‌ها می پردازیم.

 • می‌توانید یکی از بهترین مدل های کمپرسور  باد ۳۵۰ لیتری بازار به نا‌م‌ اینگرسولرند را تهیه کنید. از این دستگاه در صنایع بسیار حساس استفاده می شود. صدا و لرزش آن کم و طول عمر بالایی داشته اما نسبت به مدل های دیگر بازار از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.
 • کمپرسورهای ۳۵۰ لیتری ایتالیایی یکی از بهترین مدل‌های موجود در بازار هستند که هم قیمت مناسبی دارند و هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اگر مشغول به کار در صنایع کوچک هستید تهیه این نوع از کمپرسور به شما پیشنها می شود.
 • کمپرسورهای چینی نیز نسبت به دو مدل بالا از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و سر و صدای بیشتری تولید می کنند. روغن ریزی بیشتر و قیمت پایین‌تر کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری چینی از ویژگی‌های دیگر آن نسبت به دو مدل بالا می باشد.

قیمت پمپ باد 350 لیتری ایتالیایی

برای افزایش طول عمر پمپ باد 350 لیتری چه کارهایی باید انجام شود؟

 • روی هواساز کمپرسور یک سایت گلاس تعبیه شده است که به وسیله آن می توانید میزان روغن دستگاه را مشاهده کنید و با کنترل مداوم و روزانه آن مراقب باشید تا این مقدار روغن از حد معمول خود پایین تر نیاید.
 • حتما دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کرده و از اطلاعات و راهنمایی‌های آن برای محافظت از دستگاه بهره بگیرید.
 • نظافت و کنترل فیلتر هوای دستگاه را فراموش نکنید و هر از گاهی میزان غبار موجود روی آن را تمیز کنید و اگر نیاز به تعویض فیلتر بود حتما برای افزایش طول عمر دستگاه، این کار را انجام دهید.
 • در بازه های زمانی معین نسبت به کنترل دما و میزان تخلیه هوا و آب کمپرسور اقدام نمایید.
 • اگر از کمپرسور صدایی غیر عادی شنیدید حتما علت آن را جویا شوید چرا که ممکن است ایراد از شل شدن برخی پیچ ها باشد.

نتیجه گیری

همانطور که اشاره شد کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری در مدل‌های مختلفی در بازار موجود است . و می توانید برای انتخاب بهترین نوع کمپرسور متناسب با نیاز خود از متخصصان مجموعه ما کمک گرفته . و با خرید از مجموعه ما، از خرید کالایی اصل و با کیفیت مطمئن شوید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اجزای کمپرسور باد 350 لیتری

قیمت پمپ باد 350 لیتری ایتالیایی

برای استعلام از آخرین قیمت پمپ باد 350 لیتری ایتالیایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کمپرسور باد 350 لیتری سه سیلندر

برای استعلام از آخرین قیمت کمپرسور باد 350 لیتری  سه سیلندر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


6 نظر درباره “کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری

 • وقتتون بخیر قیمت کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری ایتالیایی و قیمت کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری سه سیلندر و مبخواستم
  تفاوتشون رو هم بگید ممنونم و یه مورد دیگه خرید حضوری دارید؟

  • مدیر فنی وبسایت گفت:

   سلام و عرض ادب
   به علت نواسانات بازار پیشنهاد میکنیم که قبل از خرید کمپرسور با کارشناسان فروش روتوپارس تماس بگیرید.
   لازم به ذکر است که قیمت کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری ایتالیایی از قیمت کمپرسور باد ۳۵۰ لیتری عموما بین 40 تا 50 درصد بالاتر است و علت این تفاوت قیمت استفاده از الکتروموتور ایرانی موتوژن یا الکتروژن و هواساز ساخت ایتالیا است.

   حتما قبل از حضور در محل شرکت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

  • مجید نقاشیان گفت:

   سلام
   سوال بنده این هست که برای کمپرسور باد 350 لیتری از واحد هواساز 350 لیتری استفاده میشه یا بزرگ تر لطف کنید کامل توضیح بدین و مارو در راستای خرید پمپ باد 350 لیتری راهنمایی کنید.

   • مدیر فنی وبسایت گفت:

    سلام دوست عزیز
    در پاسخ به سوالتون لازم میدونم بگم که در کمپرسور های پیستونی به علت وجود تایم استراحت بهتر است که حجم هواساز از حجم مخزن بزرگتر باشد تا بتواند مخزن را زودتر به فشار مورد نظر برساند اما در ایران به علت قیمت بالای تجهیزات عموما سایز هواساز را نزدیک به سایز مخزن در نظر می گیرند.

 • بهرام گفت:

  سلام
  من چند روز پیش یک پمپ باد ایستاده ۳۵۰L فیاک خریدم فروشنده گفت مدل سیلندر AB415 هست ولی در کاتالوگ فیاک هم چین مدل سیلندری پیدا نکردم بیشتر ب AB360میخوره و ورق مخزن هم ۳ میل هست لطفا راهنمایی کنید🙏

  • مدیر فنی وبسایت گفت:

   باسلام و احترام

   به دلیل کمبود موجودی کمپرسور فیاک در بازار متاسفانه برخی از فروشندگان این تجهیز اقدام به فروش اجناس غیر اصل از این برند کرده اند.

   در صورت امکان از فروشنده مستندات کافی را درخواست کنید