ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور آبک ABAC ایتالیا

روتوپارس > کمپرسور آبک ABAC ایتالیا
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 3 / 5. تعداد: 2

نمایندگی کمپرسور آبک ABAC ایتالیا
توضیحات
نقد و بررسی

قیمت کمپرسور باد ایتالیایی

در این مقاله قصد داریم به معرفی کمپرسور آبک ABAC ایتالیا پرداخته و ویژگی ها، کاربردها و قیمت کمپرسور آبک ایتالیا و انواع آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

با پیشرفت علم و فناوری بسیاری از تجهیزات و سیستم ها جای انسان ها در محیط کار را گرفته اند و در زمان و وقت آن ها صرفه جویی می شود. برخی از این تجهیزات نیز علاوه بر کارخانه ها به منزل نیز نفوذ کرده اند و کاربردهای بسیار مفیدی دارند. کمپرسورهای باد یکی از تجهیزاتی هستند که هم در مشاغل صنعتی و هم در مشاغل غیر صنعتی کاربردهای فراوان داشته و به داد انسان‌ ها رسیده اند! نمی توان از کاربرد کمپرسورهای باد در منازل نیز گذشت چرا که بسیاری از دستگاه ها مانند جارو برقی نوعی کمپرسور باد به حساب می آیند. قبل از معرفی کمپرسور باد آبک ABAC لازم است نگاهی کوتاه به مفهوم کمپرسور باد بیندازیم.

کمپرسور باد چیست و چه ویژگی هایی دارد؟‌

کمپرسورهای باد تجهیزاتی هستند که وظیفه آن ها تولید هوایی متراکم و با فشار مشخص است. این هوای متراکم کاربردهای فراوانی دارد و انرژی آن به صورت یکنواخت پخش می شود. کمپرسورهای باد از سه بخش اصلی الکتروموتور، هواساز و مخزن تشکیل شده اند که هر کدام در تولید هوای فشرده و متراکم نقش موثری ایفا می کنند. الکتروموتور کمپرسور هوا وظیفه تحریک سیستم و تأمین انرژی سیستم را بر عهده داشته وهواساز نیز نقش مکش هوای محیط را بر عهده دارد. این هوا در مخزن ذخیره شده و طی مراحلی حجم آن کاهش و دما و فشار آن افزایش می یابد. در نهایت زمانی که نیاز به هوای فشرده و متراکم باشد، به کار افتاده و این نیاز را تأمین می کند.

کمپرسور آبک

انواع کمپرسور باد

پمپ بادهای بسیاری در بازار وجود دارند که با توجه به حجم مخزن و قدرت موتور و عوامل دیگر، به انواع و برندهای متفاوتی تقسیم می شوند. به صورت کلی و در یک تقسیم بندی کلی، کمپرسورهای باد به دو دسته دینامیکی و جا به جایی مثبت تقسیم می شوند که فعالیت پمپ بادهای دینامیکی به صورت متناوب و فعالیت پمپ بادهای جا به جایی مثبت به صورت مداوم بوده و متناسب با نیاز مشتری باید انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از بهترین کمپرسورهای باد موجود در بازار کمپرسور آبک ABAC ایتالیا است. این کمپرسور باد محصول کشور ایتالیا است. این شرکت ایتالیایی فعالیت خود را از سال 1980 شروع کرد و در حال حاضر محصولات خود را در بیشتر از 90 کشور جهان صادر می کند.

در میان کمپرسورهای باد موجود در بازار، می توان به راحتی به کمپرسور باد آبک ABAC اشاره کرد چرا که این شرکت دارای گواهینامه  ISO9001 بوده و محصولات آن نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. با توجه به کیفیت بالای محصولات شرکت آبک، این شرکت توانسته است اطمینان و رضایتمندی بسیاری از مشتریان را کسب کرده و اقدام به تولید انواع مختلف کمپرسور باد کند.

کمپرسور دو مرحله ای آبک ABAC ایتالیا

محصولات شرکت آبک ایتالیا

از مهمترین محصولات شرکت آبک abac air compressors تولید کمپرسورهای باد پیستونی و پیچی است که می توانند با رقیبان هم رده خود رقابت تنگاتنگی داشته باشند. از کمپرسور آبک ABAC ایتالیا ، می توان به نوع پیستونی و پیچی آن اشاره کرد که از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

کمپرسور  آبک ABAC ایتالیا مدل پیستونی

کمپرسور باد پیستونی خود به سه دسته LINE، PRO، SILENT تقسیم می شوند.

کمپرسور آبک ABAC ایتالیا مدل پیستونی و نوع LINE، کاربردهای فراوانی در صنعتی داشته و به عبارتی می تواند از پس چندین دستگاه بر بیاید.

قیمت کمپرسور باد ایتالیایی - قیمت کمپرسور آبک ایتالیا

نوع PRO نیز بر اساس خواسته مشتری ساخته می شود. در واقع مشتری خواسته و انتظارات خود از کمپرسور باد را به شرکت اعلام کرده و شرکت متناسب با نیازهای او اقدام به ساخت کمپرسور باد می کند.

نوع SILENT نیز دارای امکانات بسیاری است که راحتی کار را برای اوپراتور به ارمغان می آورد. کمپرسور باد آبک مجهز به صدا خفه کن بوده و از بهترین و راحت ترین انواع کمپرسور باد به شمار می رود.

کمپرسور آبک ABAC ایتالیا مدل اسکرو

کمپرسور هوا اسکرو آبک جزو کمپرسورهایی است که توانایی کار به صورت مداوم را داشته و می تواند هوای فشرده را به صورت مداوم خارج کند.  مزیت این کمپرسور باد نسبت به بقیه، سر و صدای پایین آن است که کارایی و راندمان بالایی نیز دارد.

نمی توان از بیان مزیت دیگر این کمپرسور باد یعنی طول عمر، استحکام و مقاومت بالا در برابر خطرات و دما و شرایط بد محیطی گذشت. در نتیجه کمپرسور آبک ABAC ایتالیا مدل پیچی می تواند هرگونه نیازی را برطرف نماید.

کمپرسور آبک ایتالیا مدل پیستونی

کمپرسور آبک ABAC ایتالیا  چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که اشاره شد، استفاده از کمپرسورهای باد به دلیل کاربردهای فروانی که دارد، در بسیاری از مشاغل مختلف صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. برای مثال در صنایعی مانند هواپیمایی، پالایشگاه ها، صنعت دارویی، کشاورزی و… از کمپرسورهای باد برای تولید هوای فشرده و متراکم استفاده می شود.

در نتیجه می توان گفت که کمپرسورهای باد شرکت آبک از نظر کاربردی بسیار موثر واقع شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مزیت های استفاده از کمپرسور آبک ABAC ایتالیا

قطعات موجود در کمپرسور باد آبک بسیار با کیفیت بوده و طول عمر بالایی دارند.

همچنین میزان خلوص هوای خارج شده از کمپرسور نیز بسیار مهم بوده و این شرکت خلوص بالای هوای فشرده و متراکم خارج شده از کمپرسورهای هوای خود را تضمین کرده است.

برای افزایش خلوص هوای فشرده، در کمپرسور آبک ABAC ایتالیا ، فیلتر جدا کننده آب و روغن و ذرات معلق تعبیه شده است.

هزینه نگهداری و تعمیر این دستگاه پایین و مناسب می باشد.

مزیت های استفاده از کمپرسور آبک

قیمت کمپرسور آبک ایتالیا

برای اطلاع از قیمت کمپرسور آبک ایتالیا میتوانید با واحد فروش مجموعه روتوپارس تماس حاصل نمایید.

جمع بندی

کمپرسورهای باد وظیفه مکش هوای محیط و تبدیل آن به هوای فشرده را بر عهده دارند. کمپرسور باد شرکت آبک، یک محصول ایتالیایی است که تمامی قطعات آن از جمله هواساز، مخزن، موتور و… از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار هستند. شرکت آبک توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت خود توجه و رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. انواع ومدل های مختلفی از کمپرسورهای باد آبک دربازار موجود است که مشتری متناسب با نیازخود اقدام به انتخاب بهترین کمپرسور هوا می کند.

برای انتخاب کمپرسور هوای مورد نظر خود می توانید با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس در تماس باشید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.