ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330  66260346 66260359

درایر تبریدی آرنیکا

صفحه اصلی > درایر تبریدی آرنیکا

درایر تبریدی آرنیکا

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 3 / 5. تعداد: 2

قیمت درایر تبریدی آرنیکا arnika
توضیحات
نقد و بررسی

فروش درایر تبریدی آرنیکا

نمایندگی درایر تبریدی آرنیکا در این مقاله قصد داریم به معرفی  نمایندگی درایر تبریدی آرنیکا پرداخته و ویژگی ها و کاربردهای این قطعه را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

کمپرسورهای باد، این اختراع مهم بشر در بسیاری از مشاغل صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و باعث کاهش مصرف انرژی و هزینه ها شده است. کمپرسورهای باد تجهیزاتی هستند که برای تولید هوای فشرده مورد استفاده قرار می گیرند. این هوای فشرده ممکن است دارای فشار بالا و یا بسیار پایینی باشد. این اختراع بزرگ بشر یعنی کمپرسور باد توانایی فشرده تر و متراکم کردن هوا را داشته و مهمترین ماده‌ای که برای شروع کار به آن نیاز دارد هوا می باشد.

کمپرسور باد ( کمپرسور باد پیستونی و کمپرسور هوا اسکرو ) توانایی مکیدن هوا را داشته و با فشرده تر کردن آن و فرستادن آن به کندانسور باعث تبدیل این گاز به مایع می شوند. زمانی که هوا داخل کمپرسور فشرده می شود دمای آن نیز متناسب با حجم و فشار وارد شده به آن افزایش پیدا خواهد کرد و به هنگام خروج برای کاهش هوا لازم است که از تجهیزات خنک کننده رد شود تا میزان دمای آن به حالت عادی باز گردد. در کمپرسورهای باد اجزای جانبی مختلفی مانند درایر تبریدی وجود دارد که یکی از مارک های معروف این قطعه درایر تبریدی آرنیکا است که در این مقاله قصد داریم اختصاصا درباره این قطعه صحبت کنیم.

حجم هوای بیرون آمده از کمپرسور باد متناسب با حجم مخزن و فشار آن نیز با توجه به قدرت کمپرسور باد مشخص می شود.

درایر تبریدی آرنیکا

درایر تبریدی آرنیکا محصولی از شرکت آرنیکا است که تولید کننده انواع کمپرسورهای باد بوده که در کنار ساخت این تجهیزات، اقدام به ساخت سایر تجهیزات و لوازم جانبی پمپ بادها از جمله درایر تبریدی با استفاده از فناوری FINI کرده است.

از مهمترین اهداف شرکت صنعتی آرنیکا، تولید محصولات و تجهیزات با کیفیت بر اساس آخرین و به روزترین فناوری های اخیر و همچنین ارائه بهترین و منظم ترین سرویس ها به مشتریان در کشور ترکیه و سایر مارکت های اطراف است. شرکت آرنیکا تولیده کننده انواع کمپرسورهای باد از جمله کمپرسورهای باد پیستونی و  اسکرو  و پمپ بادهای با روغن و بدون روغن می باشد.

وظیفه درایر تبریدی  در کمپرسورهای باد

از مهم ترین وظایف دریرهای تبریدی از جمله درایر تبریدی آرنیکا جذب رطوبت موجود در هوای کمپرسور باد است. به صورت کلی هوای ورودی به کمپرسور باد دارای بیشترین رطوبت است که اگر این رطوبت وارد دستگاه شود می تواند به تمامی قطعات موجود در پمپ باد آسیب وارد کند. زنگ زدگی، فرسودگی قطعات و کاهش طول عمر آن ها تنها چند آسیبی است که در صورت فقدان درایر تبریدی می تواند به دستگاه وارد شود.

همچنین در بسیاری از مشاغل حساس مانند کارخانه های تولید دارو و یا مواد غذایی، وجود آب و رطوبت در محصولات می تواند باعث فاسد شدن آن ها شود در نتیجه نیاز به یک درایر با کیفیت مانند درایر تبریدی آرنیکا احساس می شود.

یکی دیگر از وظایف درایر تبریدی آرنیکا جذب تمامی ذرات ریز و گرد و غبار موجود در هوای ورودی کمپرسور باد است.

طرز کار این درایر تبریدی به گونه ای است که به باعث کاهش دمای دستگاه شده و با خنک کردن هوای پمپ باد، باعث هدایت رطوبت به مسیر دیگر می شود.

نمایندگی درایر تبریدی آرنیکا

محل قرار گیری درایر تبریدی

محل قرار گیری آن نیز در قسمت ورودی هوا به داخل پمپ باد جهت تصفیه هوا می باشد.

امکانات داریر تبریدی

درایر تبریدی آرنیکا را می توان در بسیاری کمپرسورهای باد معمولی و با فشار بالا استفاده کرد. معمولا این پمپ بادها در صنایعی مانند صنایع هواپیمایی، کشاورزی، پالایشگاهی،  غذایی، دارویی، شیمیایی و… کاربردهای فراوانی دارند. در نتیجه وجود درایر تبریدی برای جذب رطوبت و گرد و غبار موجود در هوای ورودی کمپرسور باد باعث جلوگیری از خراب شدن سایر ماشین آلات موجود در کارخانه ها و همچنین قطعات خود کمپرسور باد خواهد شد.

در واقع رطوبت هوا به وسیله شیر تخلیه ای که در سیستم تعبیه شده است جدا می شود و هوای بدون رطوبت و خشک کمپرسور باد با دمای استاندارد از درایر خارج می شود.

انواع درایرها

به صورت کلی درایر تبریدی آرنیکا و درایرهای دیگر نیز دارای دو نوع چرخشی و غیر چرخشی هستند. درایر غیر چرخشی دارای قیمت مناسب تر و راندمان بالاتری نسبت به نوع چرخشی آن هستند.

برای مشاوره و خرید درایر تبریدی آرنیکا می توانید با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس نمایندگی درایر تبریدی آرنیکا تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.