ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور اطلس کوپکو

صفحه اصلی > کمپرسور اطلس کوپکو

کمپرسور اطلس کوپکو

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

نمایندگی کمپرسور اطلس کوپکو
توضیحات
نقد و بررسی

مشخصات فنی کمپرسور اطلس کوپکو

در این قسمت قصد داریم به معرفی کمپرسور اطلس کوپکو  atlas copco پرداخته و قیمت کمپرسور اطلس کوپکو و انواع محصولات شرکت اطلس کوپکو  و همچنین کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

قیمت کمپرسور اطلس کوپکو

وجود برخی از تجهیزات و دستگاه ها برای بسیاری از مشاغل صنعتی و غیر صنعتی بسیار ضروری است و در صورت نبود آن ها عملا کار کارخانه لنگ خواهد ماند. در بسیاری از مشاغل صنعتی به دستگاهی نیاز است که بتواند انرژی را بین سطوح مختلف کارخانه پخش کند. کمپرسور اطلس کوپکو یکی از همان دستگاه های مورد نیاز بسیاری از مشاغل صنعتی و حتی غیر صنعتی می باشد.

کمپرسورهای باد تجهیزاتی هستند که به تولید هوای فشرده می پردازند. فرایند کار پمپ بادها ممکن است طی یک مرحله و یا چند مرحله با توجه به نیاز هوای فشرده محیط انجام شود.

اطلس کوپکو

مکانیزم عمل کمپرسور atlas copco

کمپرسور اطلس کوپکو دارای انواع مختلفی است. معمولا مهمترین اجزای این کمپرسورهای باد، الکتروموتور، مخزن و هواساز آن است که هر کدام در تولید هوای فشرده نقش اساسی دارند. در واقع الکتروموتور کمپرسور به عنوان یک محرک و تأمین کننده انرژی وارد عمل می شود و به هواساز کمک می کند تا هواساز  هوای محیط اطراف را به درون دستگاه مکیده و آن را به مخزن هدایت کند. مخزنکمپرسور اطلس کوپکو دارای حجم ها و ضخامت‌های متفاوتی است که باید با توجه به نیاز کارخانه تهیه شود. درون مخزن دما و فشار افزایش پیدا می کند و هنگام نیاز به هوای فشرده، این هوا با حجم و فشار خاصی به بیرون منتقل می شود.

کمپرسورهای الس کوپکو چه کاربردهایی دارند

شرکت اطلس کوپکو

شرکت Atlas COPCO جزو شرکت‌های بسیار معتبر و مطرح در زمینه تولید کمپرسورهای باد و سایر سیستم ها و تجهیزات صنعتی است. این شرکت در سال 1873 تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در کشور سوئد و در شهر استکهلم قرار دارد. در طی سال‌های اخیر شرکت اطلس کوپکو بیزینس خود را در سر تا سر دنیا گسترش داده و در حال حاضر در 20 کشور بزرگ دنیا بالغ بر 68 کارخانه تولیدی را تأسیس کرده است.

شرکت اطلس کوپکو

محصولات شرکت اطلس کوپکو

همانطور که اشاره شد، کمپرسور اطلس کوپکو ، گازهای طبی و تجهیزات جانبی، قطعات یدکی تجهیزات صنعتی تنها چند نمونه از محصولات این شرکت است. از کمپرسورهای هوای تولیدی این شرکت می توان به کمپرسورهای پیستونی، اسکرو و سایر کمپرسورهای برقی، کمپرسورهای CNG/RNG، کمپرسورهای گازی، انواع پمپ بادهای بدون روغن و با روغن و سایر تجهیزات جانبی اشاره کرد.

مکانیزم عمل کمپرسور الس کوپکو

کمپرسور های اطلس کوپکو چه کاربردهایی دارند؟

از کمپرسورهای باد این شرکت می توان در بسیاری از صنایع و مشاغل مختلف مانند صنعت کشاورزی، دارویی، نفت و گاز، پالایشگاه‌ ها، غذایی، هواپیمایی و سایر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، جک های پانوماتیک و… استفاده کرد.

 کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم

می توانید جهت انتخاب و خرید محصولات این شرکت با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس تماس گرفته و با آن ها مشورت کنید.

کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم

قیمت کمپرسور اطلس کوپکو

برای اطلاع از قیمت کمپرسور اطلس کوپکو میتوانید با واحد فروش مجموعه روتوپارس تماس حاصل نمایید.

کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم

کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به دست اول این محصول دارد ، برای اطلاع از قیمت و مشخصات کمپرسور اطلس کوپکو دست دوم با کارشناسان روتوپارس تماس حاصل نمایید.

محصولات شرکت اطلس کوپکو

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.