ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار

صفحه اصلی > کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار

کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

کمپرسور 40 بار ، کمپرسور 30 بار ، کمپرسور فشار قوی ، کمپرسور PET ، کمپرسور پیستوی فشار قوی ، قیمت ، کاتالوگ
توضیحات
نقد و بررسی

فروش کمپرسور فشار قوی

در این مقاله قصد داریم به معرفی کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار  compressor-40-bar پرداخته و نکات مهم و قیمت کمپرسور باد فشار قوی ۴۰ بار آن را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

دستگاه های مختلفی برای کار در صنایع به کار می روند که هر کدام از ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی برخوردار هستند  کمپرسورهای باد یکی از همان دستگاه هایی است که وجود آن در اکثر مشاغل لازم بوده و نیاز به آن بسیار احساس می شود. در بسیاری از مشاغل مانند دندانپزشکی، کارگاه ها و صنایع مختلف، و حتی مشاغل غیر صنعتی نیز نیاز به هوای فشرده وجود دارد. کمپرسورهای باد دستگاه هایی هستند که با مکش هوای محیط به وسیله هواساز و وارد کردن آن به مخزن دستگاه، فشار هوا را بالا برده و در صورت نیاز به هوای فشرده، آن را با نیروی بالایی به بیرون انتشار می دهند.

این نیرو به راحتی یتواند در سطوح مختلف کارخانه توزیع شود و به انرژی های دیگر تبدیل شود و این تبدیل انرژی به وسیله یک کمپرسور باد، بسیار کم هزینه تر و کم مصرف‌ تر از سایر تجهیزات دیگر است.

فشار یک کمپرسور باد پیستونی معمولی بین ۸ الی ۱۰ بار است و اگر در شغلی نیاز به هوای فشرده با فشار بیشتر و بالاتری وجود داشته باشد، باید از کمپرسور باد فشار قوی استفاده کرد.

قیمت کمپرسور باد فشار قوی ۴۰ بار

کمپرسور باد فشار قوی چیست ؟

اگر بین خطوط مختلف کارخانه و… افت فشار شدیدی ایجاد شود، برای جبران این میزان از افت فشار یک کمپرسور باد معمولی نمی تواند پاسخگوی نیاز باشد و باید از کمپرسور باد فشار قوی تر استفاده کرد.

کمپرسور باد فشار قوی تقریبا با همان مکانیزم یک پمپ باد معمولی کار کرده اما به وسیله تجهیزات بیشتری، اقدام به تولید فشاری با قدرت ۳۰ و یا ۴۰ بار خواهد کرد.  در واقع یک کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار می تواند هوا را به وسیله هواساز خود وارد مخزن کرده و متراکم کند. در مرحله بعد این هوا وارد تله‌گیر خواهد شد تا رطوبت موجود در آن تا ۴۰ درصد گرفته شود. برخی از مشاغل نیازمند هوای خشک هستند که تله‌گیر موجود در کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار، نقش جذب رطوبت هوا را بر عهده دارد و تا حد ممکن این کار را انجام خواهد داد.

نکته مهم

نکته مهم دیگر این است که هوای خارج شده از کمپرسور باد فشار قوی باید عاری از هر گونه گرد و غبار و ذرات پخش شونده باشد که پس از فرایند متراکم کردن آن و جذب رطوبت باید به وسیله فیلترهای تعبیه شده در دستگاه، ذرات مختلف غبار با اندازه ۲ میکرون، از آن جدا شود.

در مرحله بعد که با کمپرسور باد فشار قوی با یک هوای تقریبا خالص رو به رو شده است، کار نهایی فیلتر و جذب رطوبت نیز انجام خواهد شد. در این مرحله هوا وارد ایردرایر شده و تمامی رطوبت باقی مانده از آن گرفته خواهد شد و سپس وارد فیلتر بعدی دستگاه شده تا تمامی ذرات و گرد و غبارهای بسیار کوچک با اندازه های ۰.۰۱ میکرون از آن جدا شود. در مرحله آخر نیز هوای خالص بدون رطوبت از سیستم خارج خواهد شد.

اما تفاوت یک کمپرسور باد معمولی با یک کمپرسور باد فشار قوی می تواند در استفاده از دو قطعه مهم به نام درایر و میکروفیلتر باشد چرا که برخی از این پمپ بادهای فشار قوی بر خلاف انواع معمولی آن با روغن کار می کنند.

برای مثال هنگام کار قطعات کمپرسور باد، مقداری از روغن ممکن است به دلیل فعالیت بالای پیستون ها وارد مخزن شوند و به داخل آن راه پیدا کنند. همچنین هوای محیط خود دارای گرد و غبار است و هوا در مرحله اول وارد مخزن می شود و اگر از این دو قطعه مهم استفاده نشود، هوایی که به داخل مخزن راه پیدا کرده است هم مرطوب و هم دارای گرد و غبار خواهد بود و در نتیجه کدر شدن باطری را در پی دارد.

کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار چه کاربردهایی دارد؟

کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که اشاره شد، یک کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار توانایی تولید هوای فشرده با فشار ۳۰ و ۴۰ بار را بر عهده دارد. مهمترین کاربردهای یک کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار در صنایع نفت و گاز و کشتیرانی و غواصی،  ایجاد باطری های پت، آتش نشانی ، کشتیرانی، ریخته‌گری، راه اندازی ژنراتورها و… استفاده می شود.

برای مثال در تولید باطری پت که نیاز به هوایی با حجم ۸۰۰ الی ۱۵۰۰ لیتر در دقیقه وجود دارد، یک کمپرسور باد فشارقوی ۴۰ بار می تواند کاملا مناسب باشد . هوای محیط به داخل مخزن راه پیدا کرده و فشار آن به ۴۰ بار خواهد رسید. یک کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار، برای داشتن عملکرد مناسب تر روی شاسی قرار می گیرد.

آیا می توان در کمپرسورهای باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار، فشار را بیشتر کرد؟

اگر در مشاغل صنعتی و یا غیر صنعتی که از کمپرسور باد فشار قوی ۳۰ بار و ۴۰ بار برای تولید هوای فشرده با این فشار استفاده می کنند، نیاز به هوایی با فشار بیشتر از  ۴۰ بار باشد، از یک قطعه کمکی به نام بوستر استفاده می شود . در واقع این پمپ باد هوایی با حجم بالا و فشار ۳۰ الی ۴۰ بار را تولید کرده و در نهایت سیستم بوستر به کمک آن آمده و فشار هوا را به بالاتر از این میزان خواهد رساند.

لازم به ذکر است که اکثر پمپ بادهای فشار قوی، برای تولید فشار ۳۰ و ۴۰ بار تولید می شوند و اگر کاربران نیاز به استفاده از فشار بالاتر و حجم بیشتر را دارند باید اقدام به سفارش آن کنند.

قیمت کمپرسور باد فشار قوی ۴۰ بار

قیمت کمپرسور باد فشار قوی ۴۰ بار

جهت اطلاع از قیمت کمپرسور باد فشار قوی ۴۰ بار می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

جمع بندی

کمپرسورهای باد فشار قوی مانند پمپ بادهای معمولی دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که لازم است برای خرید آنها عواملی مانند اندازه محیط،  میزان هوادهی و حجم هوای مورد نیاز، منبع تغذیه، فشار مورد نیاز و… را مد نظر قرار دهید. همچنین متخصصان مجموعه روتوپارس آماده ارائه خدمات و مشاوره های مفید در جهت انتخاب بهترین نوع کمپرسور به شما کاربران گرامی هستند . برای خرید یک کمپرسور باد فشار قوی  می‌توانید با متخصصان ما تماس گرفته و کالایی اصل و با گارانتی دریافت کنید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.