ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

شرکت دمنده

صفحه اصلی > شرکت دمنده

شرکت دمنده

شرکت دمنده-نمایندگی شرکت دمنده-نمایندگی فن دمنده تهران

 

در این مقاله ما قصد داریم به معرفی نمایندگی شرکت دمنده بپردازیم

 نحوه تاسیس شرکت دمنده و نمایندگی شرکت دمنده در تهران:

اکنون میخواهیم به معرفی جامع در مورد این شرکت و نمایندگی آن بپردازیم .

آغاز بکار شرکت در سال 1346 توسط مدیر عامل و کارآفرین فعلی این شرکت در دنیای صنعت هواکش و تهویه مطبوع می باشد.

شرکت دمنده دارای تنوع محصول بیشتر از 150 نوع هواکش اعم از خانگی، تاسیساتی و صنعتی می باشد. پس از انتقال شرکت دمنده به دلیل کمبود فضا برای تولید و پرسنل به سمت شهرک صنعتی عباس آباد در حال حاضر این شرکت در آنجا مستقر است و نمایندگی شرکت دمنده در تهران تاسیس شده است. این شرکت برای حدود 800 الی 900 نفر به شکل مستقیم و حدود 5000 نفر به شکل غیر مستقیم ایجاد اشتغال کرده است و تمامی 150 نوع محصول خود را در داخل شرکت تولید و روانه بازار میکند.

تاریخچه شرکت دمنده

این شرکت با افزایش ظرفیت تولید انواع دستگاه های فن و هواکش و  با توسعه تولیدات جدید و به روز پاسخگوی نیاز مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی و صادرات به بیش از ده ها کشور من جمله کشورهای همسایه است . در حال حاضر نمایندگی فن دمنده تهران توانسته است با پشتیبانی این شرکت و استقرار در تهران به رونق بیشتر این صنعت کمک کند. ضمنا تمام محصولات موجود در نمایندگی فن دمنده تهران مورد تایید سازمان نظام مهندسی و آتش نشانی می باشد. نمایندگی در تهران بوده و این باعث سهولت در تهیه و ارسال پیشنهادات شما عزیزان است.

نمایندگی تهران یکی از پرسابقه ترین شرکت های موجود داخل کشور در زمینه طراحی و تولید هواکش است که محصولاتش را تقریبا می توان در اکثر صنایع تولیدی، خانه ها و یا تهویه پارکینگی و… مشاهده نمود.

 

فن دمنده - نمایندگی شرکت دمنده - نمایندگی فن دمنده تهران

 

تنوع در هواکش های شرکت دمنده

وجود تنوع زیاد و همچنین کیفیت بالای محصولات تولیدی سبب شده است تا شرکت دمنده برند خود را در سطح جهانی ثابت نماید و بدین سبب شرکت روتوپارس افتخار اخذ نمایندگی شرکت دمنده را دارا باشد. این راهم باید اضافه کنیم که تولید و فروش پی در پی هواکش های دمنده همچنان تحت نظر کارشناسان کشور و استاندارد تحقیقات صنعتی ادامه دارد. طی گزارش کارشناسان در طول روز تعداد 10000 و در طول سال حدود 2.000.000 الی 2.300.000 عدد انواع فن در شرکت دمنده به تولید می رسد و نمایندگی شرکت دمنده در تهیه و توزیع این محصولات مشتریان را یاری می کند. لیست قیمت شرکت دمنده

 

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت لیست قیمت دمنده با کارشناسان ما در واحد فروش نمایندگی شرکت دمنده تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.