ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330  66260346 66260359

کمپرسور اینگرسولرند

صفحه اصلی > کمپرسور اینگرسولرند

کمپرسور اینگرسولرند

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

نمایندگی کمپرسور اینگرسولرند
توضیحات
نقد و بررسی

قیمت قطعات کمپرسور اینگرسولرند

در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی قیمت کمپرسور اینگرسولرند پرداخته و اطلاعات مفیدی درباره شرکت تولید کننده این برند و همچنین فروش کمپرسور اینگرسولرند ارائه دهیم.

برخی دستگاه‌ها در بسیاری از مشاغل صنعتی و غیرصنعتی مهم و پرکاربرد هستند. و نبود آن ها می تواند مشکلات و اختلالات بسیاری در کارها به وجود آورد. یکی از تجهیزاتی که در بسیاری از کارخانه ها از آن استفاده می شود کمپرسورهای باد پیستونی هستند.

فروش کمپرسور اینگرسولرند - خرید کمپرسور اینگرسولرند

کمپرسورهای باد یکی از همان دستگاه هایی هستند. که می تواند انرژی را بین سطوح مختلف کارخانه ها تقسیم کند .و با مصرف پایین انرژی هزینه های صاحبان مشاغل را کاهش دهد. همچنین یکی از مهمترین وظایف کمپرسور باد مکش هوا و تولید هوای فشرده و متراکم است .که می تواند کاربردهای مختلفی در انواع مشاغل صنعتی و حتی غیر صنعتی داشته باشد. در بازار انواع و برندهای مختلفی از پمپ بادها وجود دارد که یکی از بهترین برندهای کمپرسور  اینگرسولرند است .که بسیار برند معروفی است. همچنین نوع کمپرسورها متفاوت بوده و اکثرا متناسب با نیاز صاحبان مشاغل انتخاب می شوند. تفاوت در حجم و ضخامت مخزن، نوع موتور، میزان فشار هوای فشرده مورد نیاز و… می تواند در تعیین نوع و حجم کمپرسور باد تعیین کننده و موثر باشد.

کمپرسور اینگرسولرند

کمپرسور اینگرسولرند

کمپرسور باد اینگرسولرند محصولی  از یک شرکت آمریکایی ایرلندی است که در سال 1905 تأسیس شد. دو نفر از صاحبان دو شرکت در تأسیس این شرکت شریک بودند و با هم ادغام شدند. در طی سال های گذشته نیز به دلیل همکاری های موفق و معتبر این شرکت با سایر شرکت های معتبر در کل دنیا، باعث شد. تا برند اینگر سورلند جزو بهترین و معروفترین برندهای تولید کننده تجهیزات به شمار رود. همکاری این شرکت با سایر شرکت های مطرح باعث شد .تا شرکت اینگر سورلند بالغ بر 10  برند و یا زیرمجموعه را شامل شود.

درباره شرکت اینگرسولرند

محصولات تولیدی شرکت اینگرسورلند

همانطور که اشاره شد این شرکت ایرلندی آمریکای یکی از معتبرترین شرکت های دنیا در تولید محصولاتی همچون انواع کمپرسور هوا اسکرو ، کمپرسور باد پیستونی ، پمپ بادهای اویل فری سانتریفیوژ، می باشد. همچنین علاوه بر تولید کمپرسور اینگرسولرند ، این شرکت اقدام به تولید تجهیزاتی مانند توربوکمپرسور، انواع کمپرسورهای باد مخصوص سیستم های تولید نفت، توربوژنراتور و توربوشارژ کرده است.

همچنین شرکت اینگرسورلند در سر تا سر دنیا  خدماتی مانند سرویس انواع کمپرسورهای باد، آموزش نحوه کار با انواع پمپ بادهای این شرکت، سرویس‌ های اجاره کمپرسور باد و… را به مشتریان خود ارائه می دهد.

همچنین این شرکت اعلام کرده است .که در طی سال های گذشته تمامی محصولات خود را متناسب با آخرین و به روزترین فناوری های دنیا به روز کرده است. و آزمایش های بسیار سنگینی بر روی عملکرد محصولات و تجهیزات خود انجام داده تا از کیفیت تمامی قطعات موجود در کمپرسور  اینگرسولرند اطمینان حاصل کند. تولید تمامی محصولات شرکت اینگرسورلند. بر اساس نیازهای بازار بوده و به کارگیری نیازهای بازار با دانش در کنار فناوری باعث شده است .تا نام محصولات و کمپرسور  اینگرسولرند در دنیا معتبر شود.

فروش کمپرسور اینگرسولرند

فروش کمپرسور اینگرسولرند و قیمت انواع کمپرسور باد اینگرسولرند

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کمپرسور باد اینگرسولرند می توانید با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.