ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

نمایندگی میکروپور Mikropor

صفحه اصلی > نمایندگی میکروپور Mikropor

نمایندگی میکروپور Mikropor

نمایندگی محصولات میکروپور

نمایندگی میکروپور  Mikropor

نمایندگی میکروپور Mikropor ترکیه در ایران  یکی از معدود نمایندگی هایی است که در ارائه خدمات خود بسیار پرتلاش می باشد. هدف ما از تحریر این مقاله این است که شما را با اصل خدمات و محصولاتی که این کمپانی به مشتریان خود ارئه می دهد آشنا کنیم. در سال 1987 بود که شرکت میکروپور  Mikropor با هدف تولید علم و ایجاد تغییرات در تکنولوژی روز دنیا، قدم به عرصه جهانی گذاشت. در حال حاضر این شرکت از قویترین و پرچمداران حوزه تولید دستگاه های تصفیه هوای اتمسفریک و همچنین هوای فشرده تبدیل شده، می باشد. هدف این شرکت ارائه بهترین راهکارها با هدف برطرف کردن نیازهای روزانه بازار می باشد. این شرکت در ارائه راهکارهای هوشمندانه، بسیار خلاق است. فناوری خاصی که در تولیدات این کارخانه دیده می شود باعث شده تا تحولات چشمگیری در حوزه صنعت ایجاد بشود.

این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد. ناگفته نماند که نمایندگی میکروپور  Mikropor در بیش از 140 کشور دنیا وجود دارد. میکروپور با راهکارهای هوشمندانه خود توانسته جایگاهی مناسب را در بین صنایع گوناگون بدست آورد. در شرکت میکروپور Mikropor  هدف اصلی و زیربنایی در تمام فیلدها از مهندسی تا مدیریت انسانی، تشویق به نوآوری و متعهد بودن به کیفیت تولید شده می باشد. ضمن اینکه محصولات این شرکت همگی سازگار با محیط زیست می باشند.

میکروپور

محصولات شرکت میکروپور  Mikropor

در این بخش محصولات تولیدی این شرکت که در نمایندگی میکروپور  Mikropor موجود هستند را معرفی می کنیم. در انتهای مقاله نیز خیلی کوتاه به معرفی اختصاصی یکی از این محصولات خواهیم پرداخت.

 • درایر تبریدی میکروپور Mikropor

این درایرهای تبریدی میکروپور بعنوان درایرهای یخچالی معروف هستند. قطعات بسیار باکیفیتی دارند. این قطعات همگی ساخت کشور آمریکا و اروپای غربی می باشند. بعد از ورود به کشور ترکیه نیز با کیفیت بسیار بالایی مونتاژ می شوند. بهتر است بدانید که درایر تبریدی میکروپور در 6 سری متفاوت تولید و روانه بازار می شود.

سری IS یا  MKE

سری MKP

سری IC

سری دما بالا MH

سری آب خنک MC

سری فشارقوی VT

 • درایر جذبی میکروپور

نام کامل این محصول Desiccant Air Dryers Mikropor است. این محصول یکی از تولیدات بسیار باکیفیت شرکت میکروپور Mikropor بحساب می آید. قطعات این درایر جذبی با کیفیت هستند و در تولید آن از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است. ضمن اینکه مواد جاذب رطوبت این مدل از درایرهای جذبی قدرت جذب بالایی دارند. عمر نسبتا طولانی تری را نیز در مقایسه با محصولات مشابه از خود نشان داده اند.

درایر جذبی بدون هیتر سری MDA

درایر جذبی هیتردار سری MBP

درایر جذبی ماژولار سری MMD

 • فیلتر هوا

در قسمت ورودی یک کمپرسور اولین سطح از تصفیه هوا، فیلتر هوای ورودی نام دارد. در همین راستا شرکت میکروپور Mikropor شروع به تولید مدل های مختلفی از فیلترهای هوای کمپرسور کرده. این فیلترها از طریق نمایندگی این شرکت در ایران موجود هستند.

 • میکروفیلتر میکروپور

بطور کلی تصغیه هوای فشرده برای کمپرسورها و دستگاه های مصرف کننده که به هوای پاک نیاز دارند، اهمیت فراوانی دارد. میکروفیلترهایی که در کمپانی میکروپور تولید می شوند از نظر مش، 4 گرید مختلف دارند. این 4 گرید شاملP,X,Y,A  می باشد. 4 سری مختلف نیز وجود دارد که این 4 گرید را در محصولات میکروپور ارائه می دهند.

میکروفیلتر میکروپور سری G و GL

میکروفیلترهای سر جدید سری GO

میکروفیلترهای فلنجی سری F

میکروفیلترهای 50 بار و 350 بار سری HG و HGH

 • تله آبگیر میکروپور

مکانیزم بکار رفته در تله آبگیر شرکت میکروپور  Mikroporترکیه، گردابی هوا نام دارد. این قابلت براحتی می تواند حداکثر ذرات خروجی از آب مخزن را جدا کند. تله آبگیر این کمپانی در دو سری تولید می شود.

تله آبگیر میکروپور GWS

تله آبگیر فلنجی میکروپور سری F

 • فیلتر سپراتور میکروپور

در این شرکت فیلترهای سپراتور بصورت 2 منظوره و بسیار باکیفیت تولید می شوند. 2 منظوره یعنی فیلترهای هوا و فیلترهای روغن. این فیلترهای تولیدی در نمایندگی میکروپور Mikropor  در سطح جهان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اخیرا این شرکت از سری جدید و پرقابلیت این فیلترها بنام ZERO بهره برداری کرده است. نمایندگی این کمپانی در کشورمان این فیلتر را در سایزهای مختلف به متقاضیان ارائه می دهد.

 • مبدل نیتروژن

بطور معمول امروزه در صنایعی که نیاز به نیتروژن مایع وجود دارد، با بکار بردن تکنولوژی PSA از هوای فشرده استفاده می کنند. هوای فشرده با این تکنولوژی براحتی به نیتروژن با درجه خلوص مختلفی تبدیل می شود. دستگاه مبدل نیتروژن شرکت میکروپور  Mikroporمی تواند نیتروژنی با درجه خلوص 99/5 درصد تولید کند. این دستگاه جزء دقیق ترین های این حوزه صنعتی محسوب می شود. مبدل های نیتروژن سازی که این کمپانی تولید می کند با نام سری MNG  در بازار موجود هستند.

نمایندگی

اولویت بندی های شرکت میکروپور Mikropor

 • تولید فیلترهای سفارشی

کمپانی میکروپور تجربه ای 30 ساله در تولید فیلترها دارد. با این تفاوت که این شرکت بطور جدی در حال توسعه بخش فیلترهای سفارشی خود می باشد. این توسعه کاملا منطبق با نیاز مشتریان و بازار است.

 • مدیریت و نظارت بر موجودی

بهره مندی از برنامه ریزی دقیق و زیرنظر داشتن موجودی شرکت، یکی از اهداف اصلی این کمپانی محسوب می شود. همین موضوع باعث شده تا نمایندگی میکروپور Mikropor  در ارائه گارانتی، خدمات پس از فروش و تحویل محصولات خود، دقت بالایی داشته باشد.

 • تیم طراحی و مهندسی

تیم طراحی این کمپانی در کنار خلاقیت داشتن و بکار بردن نوآوری های روز دنیا، سیستمی یکپارچه برای طراحی، تولید، پژوهش و توسعه محصولات خود دارد.  این تیم در روند طراحی و تولید، بطور مداوم از تمامی فعالیت ها پشتیبانی می کند.

 • منطبق بر محیط زیست

بیشتری درصد مواد اولیه مورد استفاده در محسولات تولیدی شرکت میکروپور Mikropor  همگی کاملا با محیط زیست سازگار هستند. موادی مانند فایبرگلاس، نانو الیاف، سلولز و پنبه، همگی موادی سازگار با محیط اطراف و طبیعت هستند.

 • انجام تست دقت

در این کمپانی برای اندازه گیری از دستگاه هایی با دقت بسیار بالا استفاده می شود. این اندازه گیری ها بر اساس استانداردهای روز دنیا هستند.

 • خصوصی سازی برند

این شرکت بسیار کارآمد و بزرگ، با ساخت محصولات باکیفیت و جهانی، آمادگی خود را برای تولید محصولاتی با ویژگی ها و برندهای مخصوص مشتریان، اعلام کرده است.

حوزه کاربری محصولات شرکت میکروپور Mikropor

محصولات این شرکت در مراکز خرید و بازارها، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، صنعت داروسازی و صنعت کمپرسور، در استفاده از فیلترهای خاص و کمیاب، صنعت فولاد، سیستم های پاشش رنگ، تهویه مطبوع و اتاق تمیز مورد استفاده مداوم هستند.

 

کیفیت محصولات شرکت میکروپور Mikropor

متعهد بودن به کیفیت تولیدی محصولات، یکی از تعهدات و شعارهای اصلی این کمپانی محسوب می شود. بدلیل بالا بودن نیاز مشتریان و کاربران در سرتاسر دنیا به کالاهایی که این شرکت در حوزه تولید محصولات هوای فشرده دارد، این شرکت خود را ملزم به پیروی از استانداردهای جهانی کرده است. از سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بهره برده و قدم در مسیر توسعه پایدار نهاده است. پیشتر از این، محصولات نمایندگی میکروپور Mikropor  در مراحل اولیه تولید خود بواسطه فناوری EN 779:2012 ارزیابی می شدند. اما از سال 2018 این شرکت از یک استاندارد بسیار دقیقتر بهره گرفت. استاندارد ISO 16980 که بواسطه آن محصولات خود را آزمایش کرد و به نتایج بسیار خوبی رسید. این شرکت بدلیل تعهد بالای کاری و همچنین استفاده از محصولات باکیفیت، در رده فِرست کلس ها قرار دارد.

 

درایر تبریدی یا درایر کمپرسور میکروپور Mikropor

در این قسمت شما را بطور مختصر و اختصاصی با یکی از محصولات این شرکت آشنا خواهیم کرد. درایر کمپرسور میکروپور که یکی از تجهیزات پرطرفدار و بروز در دنیا محسوب می شود.

در وصف ویژگی های این محصول باید گفت که در هنگام عبور هوای فشرده کمترین میزان افت فشار را دارد. این امر موجبات بهبود عملکرد کمپرسور را فراهم می آورد. هر درایر تبریدی طراحی خاص خود را دارد. بدین معنا که متناسب با میزان ظرفیت هوای عبوری طراحی شده. فقط اینگونه است که کمترین میزان اتلاف انرژی را خواهدداشت. این دستگاه از کنترل گر DIGI-PRO با صفحه کلید لمسی نیز بهره برده است.

درایر تبریدی نمایندگی میکروپور  Mikropor امکان تعویض کیت المنت داخلی را نیز برای کاربر فراهم کرده است. همچنین در صورت کاهش مصرف انرژی، میزان کاهش را براحتی بر روی نمایشگر نمایش خواهدداد. سیستم گزارش خطا دارد و ساعت کارکرد دستگاه را نمایش می دهد. این دستگاه قابلیت کار هم با دمای فارنهایت و هم با دمای سانتی گراد را نیز دارد. دوره تعمیر و نگهداری را نیز براحتی نشان می دهد. این دستگاه طراحی فشرده و جمع وجور دارد و براحتی در فضاهای کوچک جا می گیرد. فراموش نکنید که محصولات این شرکت در صورت نصب با رعایت اصول استاندارد، شامل 12 ماه گارانتی نیز هستند.

کلام آخر

همانطور که می دانید صنایع مختلف در حال گسترش هستند. صنایعی چون لبنیات، صنایع شیمیایی، داروسازی و پزشکی همگی به انواع و اقسام کمپرسورها چه پیستونی و چه اسکرو نیازمندند. ضمن اینکه باید ظرفیت های متنوعی نیز داشته باشند. این یعنی در این صنایع نیاز مبرمی به هوای فشرده با کیفیت مطلوب وجود دارد. شرکت میکروپور Mikropor  همانطور که گفتیم یکی از مطرح ترین و پیشگامان تولید ملزومات هوای فشرده است. ساخت محصولات خود را با مواد اولیه بسیار باکیفیت انجام می دهد و به محصولات خود کاملا مطمئن است.

نسل جدید درایرهای این شرکت با کنترل DIGI-PRO تولید و روانه بازار شده اند. در نمایندگی های میکروپور Mikropor  نیز این درایرها هم در ظاهر و هم در عملکرد کاملا متفاوت هستند. صفحه نمایشگر لمسی دارند که کاربر بدون هیچ زحمتی و براحتی عملکرد دستگاه را کنترل خواهدکرد. در آخر باید اینگونه بگوییم که تجهیزات هوای فشرده جزء دستگاه هایی هستند که حساسیت بالایی دارند. پیشنهاد ما این است که باید برای بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا و بالا بردن امنیت و کارایی تجهیزات خودتان، از شرکت هایی خرید کنید که هم محصولات باکیفیت تولید می کنند و هم دستگاه های تولیدی خود را پشتیبانی و تضمین خواهندکرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.