ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09306411330 62999567

درایر تبریدی میکروپور

روتوپارس > درایر تبریدی میکروپور
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 2

قیمت درایر تبریدی میکروپور
توضیحات
نقد و بررسی

درایر تبریدی میکروپور

شرکت میکروپور

شرکت میکروپور  یکی از برندهای نام آشنای فعال در زمینه سیستم‌های هوای فشرده که در ترکیه واقع است. شرکت میکروپور تولید کننده محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب همراه با استانداردهای روز دنیا است.  محصولات و نحوه تولید سازگار با محیط زیست و طبیعت  ، توانایی ساخت کامل فلزات ، قالب گیری تزریقی پلاستیک ، جوشکاری مافوق صوت از توانمندی های داخلی این شرکت می‌باشد . دراین مقاله قصد داریم به بررسی درایر تبریدی میکروپور پرداخته و کاربردها و قیمت درایر تبریدی میکروپور روتوپارس نمایندگی درایر میکروپور را مورد بررسی قرار دهیم .

درایر تبریدی میکروپور

این شرکت چندسالی است که در بازار ایران نیز به‌صورت رسمی فعالیت دارد. و محصولات خود را در بازار ایران همراه با گارانتی به فروش می‌رساند. این شرکت با هدف تولید و عرضه بهترین‌ محصولات سیستم هوای فشرده با تکنولوژی برتر تاسیس شد. و طی سال‌های گذشته با قدرت فراوان فعالیت‌های خود را گسترش داده .و همواره مسیر توسعه و جهانی شدن با قدرت طی کرده است.دراین مقاله قصد داریم به بررسی درایر تبریدی میکروپور پرداخته و کاربردها و قیمت درایر تبریدی میکروپور را مورد بررسی قرار دهیم

درایر تبریدی چیست -روش کارکرد درایر تبریدی میکروپور

درایر تبریدی چیست

درایر تبریدی مسئولیت خشک کردن هوای فشرده را بر عهده دارد.  هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور بین 20-30 درجه گرمتر از هوای محیط بیرونی است. هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور در مخزن ذخیره و دمای آن به تدریج کاهش می‌یابد. در درایرهای تبریدی فرآیند خشک کردن توسط سرد کردن هوای فشرده شده انجام می‌شود. در این روش دمای هوای فشرده  شده درون درایر به تا نقطه شبنم کاهش داده می‌شود .تا رطوبت موجود در هوای فشرده با مایع تبدیل شود. رطوبت موجود از هوای فشرده موجب زنگ زدگی خطوط لوله هوای فشرده .و وارد شدن آسیب‌های جدی به ابزارهای پنوماتیکی می‌شود .و درایر با حذف رطوبت مانع از این مشکل خواهد شد. درایر یک تجهیز ضروری در انواع کمپرسورهای هوای فشرده مانند پیستونی و اسکرو می‌باشد.

درایر تبریدی میکروپور

دمای هوا هنگام خارج شدن از کمپرسور به‌میزان ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد از هوای محیط اطراف بالاتر است. هوای فشرده تولید شده توسط کمپرسور در هنگام خروج ابتدا باید وارد یک مبدل حرارتی شود. تا دمای آن کاهش یابد پیدا کند. برای اینکه بتوان هوای فشرده را به اواپراتور وارد کرد می بایست دمای آن را به ۳ درجه سانتی‌گراد رساند. در این مرحله بخار موجود در هوا تبدیل به مایع  می‌شود. و توسط شیر برقی از سیستم خارج می‌گردد.

کاربردهای خشک کننده‌های تبریدی میکروپور - همه چیز درباره ی درایر تبریدی میکروپور

نقطه شبنم در خشک کننده‌های تبریدی

در حالت کلی به دما و فشار مشخص نقطه شبنم گفته می‌شود. در واقع نقطه شبنم به دمایی گفته می‌شود .که رطوبت موجود در آب به‌صورت مایع بر روی سطح ظاهر می‌شود. نقطه شبنم در سیستم‌های هوای فشرده نیز اتفاق می‌افتد. در صورتی که با استفاده از تمهیدات و راه حل‌های مشخص  بخار آب موجود در هوای فشرده حذف نشود .مشکلات زیادی برای دستگاه‌هایی که از این هوای فشرده استفاده می‌کنند به‌وجود خواهد آورد. لذا برای از بین بردن رطوبت می‌توان از درایرهای تبریدی میکروپور استفاده کرد.

درایر تبریدی میکروپور - درایر تبریدی میکروپور

کاربردهای خشک کننده‌های تبریدی میکروپور

خشک کن هوای فشرده دستگاهی مهم در سیستم هوای فشرده است و خشک کن تبریدی یکی از انواع درایر مورد استفاده در صنعت هوای فشرده است .که ویژگی‌های مخصوص به‌خود را نیز دارد. این دستگاه ساختمان و کارکرد ساده‌ای دارد. و در یک کلمه می‌توان گفت که ساختاری مشابه یخچال را دارد. در درایر تبریدی دمای هوای فشرده داخل خشک کن به حد استاندارد نقطه شبنم می‌رسد و رطوبت هوا با این روش حذف می‌شود.

حذف رطوبت از هوای فشرده شده در خشک کن، مانع ایجاد زنگ زدگی خطوط لوله هوای فشرده می‌شود. همچنین با حذف رطوبت از هوای فشرده سلامت  ابزارهای پنوماتیکی که از هوای فشرده استفاده می‌کنند .به میزان زیادی حفظ می‌شود. خشک کن تبریدی هوای فشرده میکروپور یک قطعه بسیار ضروری در انواع کمپرسورهای هوای فشرده مانند کمپرسورهای پیستونی و اسکرو می‌باشد.

قیمت درایر تبریدی

خشک کن تبریدی هوای فشرده میکروپور

جهت انجام کامل و دقیق فرایند جذب و حذف رطوبت هوای فشرده خارج شده از کمپرسور همواره توصیه می‌شود. که ظرفیت خشک کن هوای فشرده بیست درصد بیشتر از توان نهایی کمپرسور در نظر گرفته شود. علاوه براین محلی که خشک کن هوای فشرده و تجهیزات جانبی آن نصب می‌گردد .باید به دور از تابش مستقیم نور خورشید باشد. بهترین دما برای فعالیت بهینه درایر تبریدی میکروپور بین 7-45 درجه سانتی‌گراد است .و هم‌چنین دمای هوای ورودی به درایر نباید از 50 درجه سانتی‌گراد تجاوز نماید.

در هنگام استفاده از خشک کن هوای فشرده بهتر است از میکروفیلترهای MX و MY در قسمت خروجی درایر نصب گردد. خشک کن تبریدی میکروپور ترکیه با فناوری روز دنیا با حذف رطوبت هوای فشرده در بالاترین سطح و کیفیت از دستگاه‌های پنوماتیک شما در برابر رطوبت محافظت می‌کند. امروزه بسیاری از صنایع از تکنولوژی هوای فشرده استفاده می‌کنند. و هوای فشرده نقشی کلیدی در انواع صنایع دارد.

نمایندگی درایر میکروپور - انواع درایر تبریدی میکروپور

آشنایی با انواع درایر تبریدی

به‌منظور آشنایی بیشتر با انواع درایرهای تبریدی، دستگاه‌های خشک کن تبریدی به دو گروه چرخشی و غیر چرخشی تقسیم می‌گردند. یکی از بهترین و معروف‌ترین خشک کن هوای فشرده، درایر غیر چرخشی است که در مقایسه با نوع چرخشی بسیار کاربردی‌تر، سریع‌تر و بهتر است. البته درایر چرخشی نیز مزیت‌های خاص خود را دارد که برای نمونه می‌توان به قابل کنترل بودن سرماسازی آن اشاره کرد.

مدل های درایر تبریدی میکروپور

اجزای تشکیل دهنده درایر تبریدی میکروپور

درایرهای تبریدی از قسمت‌های متنوعی تشکیل شده‌اند. مبدل گرمایی، خشک کن، کندانسور، رسیور، لوله مویی و شیر مبدل گرمایی. سیستم خشک کننده تبریدی در گذشته با گاز فریون کار می‌کرد که برای لایه ازن و محیط زیست نیز مخرب بود. با توجه به معاهدات بین‌المللی برای حفاظت از لایه ازون به تدریج استفاده از گازهای فریونی و جای خود را به گازهای سالم و دوستدار طبیعت دادند. درایرهای تبریدی با توجه به ساختار آن رطوبت هوا را به‌خوبی حذف می‌کند. اما قابلیت حذف سایر ناخالصی‌های موجود در هوای فشرده باقی را ندارند. متخصصین سیتم‌های هوای فشرده توصیه می‌کنند تا از هر دو نوع درایرهای جذبی و تبریدی در سیستم‌های هوای فشرده استفاده شود.

کنترل کننده درایر تبریدی میکروپور

شرکت میکروپور اقدام به تولید نسل جدیدی از درایرهای با استفاده از کنترل کننده‌های دیجیتال مدل Digi-Pro و ESD کرده است. استفاده از کنترل کننده‌ها موجب شده است تا عملکرد درایرهای تبریدی بهبود پیدا کند. کنترل کننده‌های دیجیتال امکان تعیین هرچه دقیق تر نقطه شبنم و سایر تنظیمات مورد نیاز و همچنین فعال سازی سیستم‌های هشدار دهنده را فراهم آورده است.

آشنایی با انواع درایر تبریدی میکروپور - لیست قیمت درایر تبریدی

قیمت درایر تبریدی میکروپور

با توجه به ظرفیت و مدل درایر تبریدی قیمت‌ها تعیین می‌شود. قیمت درایر تبرید میکروپور از حدود 20 میلیون تومان شروع و تا 800 میلیون پیش می‌رود. کیفیت درایر تبریدی میکروپور در کنار انواع خدمات پس از فروش و حمایت از مشتریان در کنار قیمت مناسب موجب شده است که محصولات این برند ترکیه ای در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب و پرفروش باشد.

جهت اطلاع از قیمت درایر تبریدی  می توانید با واحد فروش روتوپارس نمایندگی درایر میکروپور تماس حاصل نمایید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.


2 نظر درباره “درایر تبریدی میکروپور

 • سهراب دشتی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم اینکه درایر تبریدی میکروپور برای ماشین آلات بافندگی تا چه حد موثره و چقدر کاربرد داره؟اصلا توصیه میشه ؟

  • مدیر وبسایت گفت:

   باسلام و احترام
   درایر تبریدی میکروپور جزو باکیفیت ترین درایر های تبریدی موجود در بازار است
   کلیه درایر ها به همراه میکروفیلتر اولیه و ثانویه به مشتریان تقدیم می گردد و علاوه بر خشک کردن هوا فرایند تصفیه هوا را نیز انجام می دهد
   در صورتی که مصرف کننده هوای شما اکچویتور های پنوماتیکی است استفاده از این دستگاه کاملا نیاز های شما را برآورده می سازد