کمپرسور باد ۵۰ لیتری

قیمت کمپرسور باد 50 لیتری تکفاز ، پمپ باد 50 لیتری ، کمپرسور با مخزن 50 لیتری

در این مقاله قصد داریم درباره‌ی کمپرسور باد ۵۰ لیتری صحبت کرده و قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری و نکات مهم آن را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

با پیشرفت علم و فناوری هر ساله دستگاه های جدیدی در جهت کاهش تعداد نیروی انسانی و افزایش راحتی در کارها به وجود می آیند . و مدت زمان انجام آن را نیز کمتر خواهند کرد. یکی از این دستگاه ها کمپرسورهای باد هستند . که به جرأت می توان گفت در اکثر مشاغل کارگاهی و صنعتی و حتی برای کارهای عمومی نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. کاربردهای یک کمپرسور باد بسیار زیاد است و مهمترین ویژگی آن مصرف کم انرژی و تولید هوای پرفشار می باشد. شاید تصور کنید هوای پر فشار دیگر به چه دردی می خورد؟‌

کمپرسور باد 50 لیتری ایتالیایی

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید این مقاله را از دست ندهید.

کمپرسور باد ۵۰ لیتری چیست و چه کاربردی دارد؟

به صورت کلی یک کمپرسور باد وظیفه مکش و شکار هوای اطراف را به وسیله هواساز خود بر عهده دارد. و زمانی که هوا را با یک فشار وارد مخزن خود کرد. دمای آن بالا رفته و نیاز به یک سیستم خنک کننده برای تبدیل گاز به مایع دارد. حال که داخل مخزن پمپ باد پر از هوا است. می توان برای کاربردهایی که نیاز به یک هوای پر فشار میباشد. از این وسیله استفاده کرد.

قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری

کمپرسور باد پیستونی با توجه به اجزای تشکیل دهنده خود و اندازه مخزن مورد نظر به انواع و اندازه های متفاوتی تقسیم می شود. برای مثال در یک کارخانه بزرگ که نیاز به توزیع متوازن و کامل انرژی به وسیله این دستگاه است. از کمپرسورهایی با حجم مخزن بیشتر از کمپرسور باد

۵۰ لیتری استفاده می کنند و در محیط های کوچکتر می توان روی یک کمپرسور باد ۵۰ لیتری 50 liter air compressor  و یا  کمپرسور باد ۲۵ لیتری حساب کرد.

از کمپرسور باد ۵۰ لیتری د چه مشاغلی استفاده می شود؟

از کمپرسورها در بسیاری از مشاغل صنعتی و غیر صنعتی و حتی عمومی،  مشاغلی که از ابزارهای پانوماتیک بهره گرفته اند . یا برای باد کردن توپ و تشک های بادی و تایر و صنایع مختلف رنگ و نقاشی و … استفاده می شود.

انواع کمپرسور باد 50 لیتری و پمپ باد 50 لیتری بدون روغن

مشخصات و ساختار پمپ باد ۵۰ لیتری

مخزن

همانطور که از نام کمپرسور باد ۵۰ لیتری پیداست . این پمپ باد از مخزنی به حجم ۵۰ لیتر تشکیل شده است و توانایی جادهی همین میزان هوا را در خود دارد. همچنین هنگام به کارگیری از کمپرسور، هوا با فشار و نیروی زیادی به کار گرفته خواهد شد. و کمپرسور تا حجم ۵۰ لیتر هوای پرفشار را به بیرون خواهد فرستاد.

این فرایند به وسیله پیستون پمپ باد که از قطر بالایی تشکیل شده است. انجام می شود و قطر بزرگ آن یکی از ویژگی های مثبت دستگاه به حساب می آید . چرا که به راحتی و در مدت زمان کمی باعث پر شدن مخزن کمپرسور خواهد شد.

همچنین برای آن که در برابر رطوبت هوا بتوان دستگاه را محافظت نمود. از لوله های مسی و سوپاپ اطمینان از جنس برنج در دستگاه استفاده شده است.

خوب است بدانید که مخزن کمپرسور باد ۵۰ لیتری از ضخامت ۲.۵ میلی‌متر برخوردار است . که کاملا با استانداردهای CE مطابقت دارد.

پیچ تخلیه مخزن نیز یکی دیگر از امکانات این دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی مانند پوسیدگی  است که باید هر ازگاهی برای خارج کردن میزان رطوبت اضافی باز و تخلیه شود.

نکات ایمنی جهت راه اندازی و نگهداری پمپ باد  ۵۰ لیتری

موتور

جالب است بدانید که موتور کمپرسور باد ۵۰ لیتری وظیفه تأمین انرژی مورد نظر برای حرکت دستگاه را بر عهده دارد و به عبارتی محرک دستگاه می باشد و با قدرت ۲ اسب بخار می تواند با سرعت  ۲۸۰۰ دور در دقیقه، کار کرده و هوایی با فشار ۸ بار به بیرون منتقل کند.

هنگامی که  فشار داخل مخزن به بالاترین میزان خود برسد و دیگر مخزن گنجایشی برای جادهی هوای بیشتر نداشته باشد، موتور دستگاه به صورت اتوماتیک قطع خواهد شد و بالعکس آن نیز اتفاق خواهد افتاد. یعنی زمانی که داخل مخزن مورد نظر از پایین ترین میزان فشار برخوردار باشد. موتور دستگاه دوباره روشن شده . و به کار خواهد افتاد تا حجم مخزن را مانند روز اول پر کند.

مزیت ها

 • نمی توان از بیان حجم متناسب و پرکاربرد بودن کمپرسور باد ۵۰ لیتری گذشت . وزن آن نیز ۵۳ کیلوگرم بوده و تا حدی نسبت به انواع بیشتر کمپرسورها راحت‌تر می توان آن را حمل کرد.
 • به دلیل طراحی ساده در ساخت آن کاربران از هر قشر، بدون هیچ مشکلی می توانند با این دستگاه کار کنند.
 • مخزن دستگاه به دلیل قطر بزرگ پیستون و موتور قدرتمند پمپ باد در کمترین زمان ممکن پر خواهد شد.
 • کمپرسور باد ۵۰ لیتری از تجهیزات ضد لرزش برخوردار بوده. و به هنگام کار با آن شاهد سر و صدای زیاد نخواهید بود.
 • این دستگاه به دو عدد خروجی برای اتصال همزمان و کار در مدت زمان کمتر برخوردار است.

قبل از خرید پمپ باد 50 لیتری حتما این متن رو مطالعه کنید

نکات ایمنی جهت راه اندازی و نگهداری پمپ باد  ۵۰ لیتری

 • میزان روغن دستگاه را هر روز چک کرده تا به اندازه نصف باشد . اگر بیش از اندازه دستگاه را روغن کاری کنید ممکن است شاهد ریزش و تراوش آن به بیرون شوید.
 • اگر در هنگام کار با پمپ باد ۵۰ لیتری صدای غیر عادی شنیدید حتما علت آن را جویا شوید. چرا که ممکن است برخی از پیچ ها شل شده باشند.
 • به همان میزان که به روغن پمپ باد اهمیت داده‌اید، میزان فیلتر آن را نیز هر هفته چند بار تمیز کرده . تا از ورود غبار و ذرات ریز به داخل آن جلوگیری شود.
 • اگر محل قرار گیری کمپرسور باد ۵۰ لیتری شما به دور از پریز برق است، به هیچ عنوان سعی در افزایش طول سیم نکنید .چرا که انجام این کار باعث افت فشار و در بدترین حالت سوختن موتور خواهید شد.
 • سعی کنید از پمپ بادهایی که دارای دو رنج پیستونی و اسکرو هستند استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از ورود غبار و آلودگی ها به داخل مخزن کمپرسورهای دارای فیلتر را انتخاب کرده .و تا جایی که امکان دارد از قرار دادن دستگاه در محیط های دارای گرد و غبار و ذرات پخش شونده جلوگیری کنید.
 • جهت افزایش اطمینان از عدم ورود غبار به داخل دستگاه و سلامت آن، هر از گاهی به صورت دوره ای فیلتر کمپرسور ۵۰ لیتری مورد نظر خود را تمیز کنید.

لیست قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری

تاریخ اعتبار لیست قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری  99.11.25 – برای اطلاع از آخرین قیمت کمپرسور باد 50در مدل های مختلف با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

ردیفشرح محصولقیمت ( ریال)
1قیمت کمپرسور باد 50 لیتری هیوندای موتور 2.5 اسب سیم پیچ مس55.000.000
2قیمت کمپرسور باد 50 لیتری استریم با متعلقات کامل52.000.000
3قیمت پمپ باد 50 لیتری اکتیو50.000.000
4قیمت پمپ باد 50 لیتری روتوپارس45.000.000
5قیمت کمپرسور باد 50 لیتری رونیکس50.000.000

مزایا کمپرسور باد 50 لیتری

نتیجه گیری

کمپرسور باد ۵۰ لیتری یکی از پرکاربردترین کمپرسورها در مشاغل مختلف بوده . و به دلیل طراحی ساده و کاربرپسند بودن آن مزیت های دیگری همچون حمل نقل آسان و ایجاد فشار تا ۸ بار، باعث رضایت اکثر مشتریان شده است.

اما همانطور که اشاره شد انتخاب کمپرسور باید با توجه به نیاز و اندازه محیط مورد نظر شما انتخاب شود. چرا که اگر در انتخاب آن دچار اشتباه شوید به موتور کمپرسور فشار وارد خواهد شد .و نتیجه ای جز سوختن آن در پی نخواهد داشت. در نتیجه بهتر است.  برای انتخاب بهترین کمپرسور متناسب با نیاز خود، از متخصصان مجموعه ما کمک گرفته . و دستگاهی اصل و با ضمانت و گارانتی دریافت کنید.

قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری

برای اطلاع از قیمت پمپ باد ۵۰ لیتری با کارشناسان فنی کجموعه روتوپارس تماس حاصل نمایید.

 

2 دیدگاه

  • با سلام و احترام
   انواع کمپرسور باد 50 لیتری در روتوپارس با برند های متنوع مانند رونیکس ، هیوندای ، کمپرسور باد 50 لیتری ایرانی و… به مشتریان محترم ارائه می شود تا حق انتخاب بیشتری در زمینه قیمت و کیفیت داشته باشند. حجم هوای تولیدی توسط کمپرسور 50 لیتری حدودا 150 تا 200 لیتر بر دقیقه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button