ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تیتر

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور باد Fiac  ایتالیا

صفحه اصلی > کمپرسور باد Fiac  ایتالیا

کمپرسور باد Fiac  ایتالیا

اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

قیمت کمپرسور فیاک ایتالیا
توضیحات
نقد و بررسی

قیمت کمپرسور باد فیاک ایتالیا

در این مقاله قصد داریم به معرفی کمپرسور باد Fiac Compressor ایتالیا پرداخته و نکات مهم آن  و قیمت کمپرسور باد فیاک ایتالیا را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

در بسیاری از مشاغل صنعتی و غیر صنعتی از سیستم ها و تجهیزاتی استفاده می شود که کارایی بالایی داشته و عملکرد خوبی نیز داشته باشند. اما مهمترین نکته ای که باید در تولید این گونه مشاغل مورد استفاده قرار گیرد، کاهش مصرف انرژی، هزینه های پایین از جمله هزینه های کم تعمیر و نگهداری است. در واقع در بسیاری از صنایع مختلف استفاده از دستگاه های ثابتی که به کاهش نیروی انسانی منجر می شود بسیار بیشتر از قبل شده است. یکی از این تجهیزات کمپرسورهای باد هستند. کمپرسورهای باد مصرف انرژی پایینی دارند و نقش موثری در تقسیم انرژی مورد نیاز کارخانه بین خطوط مختلف آن دارند. یکی از معروفترین کمپرسورهای باد دنیا محصولات شرکت Fiac ایتالیا می باشد. کمپرسور باد Fiac ایتالیا، دستگاهی است . که وظیفه دارد هوای محیط را مکیده و آن را به صورت متراکم و فشرده در صورت نیاز به بیرون منتقل کند.

درخصوص شرکت فیاک

مکانیزم عمل کمپرسور باد Fiac  ایتالیا

همانطور که اشاره شد، کمپرسور باد پیستونی وسیله ای است که می تواند هوا را با میزان فشار مشخصی به بیرون منتقل کند. این هوای فشرده ممکن است طی یک مرحله و یا طی دو الی چند مرحله متناسب با نوع دستگاه تولید شود.

در واقع هوای محیط توسط هواساز وارد دستگاه شده و در مخزن فشار و دمای آن افزایش می یابد. همچنین در مخزن کمپرسور باد فیاک ایتالیا، سیستم های خنک کننده ای وجود دارد که در آن گاز به مایع تبدیل می شود. زمانی که محیط به هوای فشرده و متراکم نیاز داشته باشد، کمپرسور باد اقدام به انتقال هوای متراکم با فشار مشخص به بیرون می کند. زمانی که مخزن خالی شود، کمپرسور باد فیاک ایتالیا دوباره شروع به مکش هوای محیط کرده . و هوای مورد نیاز محیط را مجددا فشرده و متراکم می کند.

معرفی لیست قیمت کمپرسور باد فیاک ایتالیا

شرکت Fiac

شرکت Fiac  ایتالیا، یکی از معتبرین شرکت ها در تولید کمپرسورها باد است که به دلیل کیفیت بالای محصولات خود توانسته است رضایت اکثر مشتریان را کسب نماید. کمپرسور باد پیستونی Fiac ایتالیا جزو معروف ترین کمپرسورهایی است که در بازار موجود است. معمولا کمپرسورهای پیستونی معمولی فشاری تا حداکثر 10 بار تولید کرده و مخزن آن نیز تا حداکثر 14 بار فشار را تحمل می کند.

هر ساله با پیشرفت تکنولوژی و تولید قطعات با کیفیت تری نسبت به قبل، شرکت فیاک ایتالیا تمامی قطعات کمپرسور باد خود را در صورت نیاز ارتقا می بخشد. تقریبا 40 سال است که شرکت Fiac، در حال نوآوری و ارتقا کمپرسورهای باد خود بوده . و تا به امروز در این زمینه نیز موفق بوده است.

مکانیزم عمل کمپرسور باد فیاک ایتالیا

از مهمترین کمپرسورهای Fiac ایتالیا، می توان به کمپرسورهای پیستونی، اسکرو، واحدهای هواساز و سایر لوازم جانبی پمپ بادها اشاره کرد.

هوای فشرده خارج شده از از کمپرسور، در بسیاری از صنایع مختلف از جمله هواپیمایی، کشاورزی، پالایشگاهی، نفت و گاز، دندانپزشکی و کارخانه های صنعتی و غیر صنعتی نیز کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت کمپرسور باد فیاک ایتالیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و بررسی قیمت کمپرسور باد فیاک ایتالیا می توانید با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.