ساعت کاری 8:00 الی 18:00

تماس با ما:       09306411330 62999567

کمپرسور باد پاریچی ایتالیا parise

روتوپارس > کمپرسور باد پاریچی ایتالیا parise
اشتراک گذاری:


تحویل اکسپرس
خدمات پس از فروش
صدور فاکتور رسمی
مشاوره فنی

امتیاز کاربران 5 / 5. تعداد: 1

نمایندگی کمپرسور باد پاریچی ایتالیا
توضیحات
نقد و بررسی

قیمت کمپرسور پاریچی ایتالیا - نمایندگی فروش کمپرسور باد پاریچی ایتالیا

روتوپارس نمایندگی فروش کمپرسور باد پاریچی ایتالیا در این مقاله قصد دارد  به معرفی کمپرسور باد پاریچی ایتالیا PARISE پرداخته و درباره این شرکت و قیمت کمپرسور باد پاریچی ایتالیا اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

در بسیاری از کارخانه ها و مشاغل صنعتی از لوازم و تجهیزاتی استفاده می شود که هر کدام کار انسان را در پیشبرد اهداف یک کارخانه بسیار راحت تر کرده اند. انتخاب این تجهیزات نیز با هدف کاهش نیروی انسانی و افزایش بازدهی صورت گرفته است. مصرف پایین تر انرژی نیز یکی دیگر از اهدافی است که مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است. یکی از این تجهیزات کمپرسورهای باد مانند کمپرسور باد  ایتالیا PARISE است. این کمپرسور باد وظیفه دارد تا هوای فشرده مورد نیاز محیط را تأمین کند. در واقع کمپرسورهای باد به وسیله هواساز، هوای محیط را بر اساس حجم مخزن و ظرفیت موتور مکیده و به درون دستگاه وارد می‌کنند. حال دما و فشار هوا درون مخزن افزایش پیدا کرده و زمانی که به میان مورد نیاز رسید، هوای فشرده و متراکم به بیرون منتقل می شود.

شرکت پاریچی تولیدکننده کمپرسور باد پاریچی ایتالیا parise

کمپرسور پاریچی ایتالیا

شرکت پاریچی یکی از معروفترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده کمپرسورهای باد است . که فعالیت خود را از سال 1959 آغاز کرده است. امروزه این شرکت به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده کمپرسور باد پاریچی ایتالیا PARISE تبدیل شده است.

همچنین شرکت PARISE ایتالیا برای تولید کمپرسورهای باد خود از آخرین و به روزترین فناوری های دنیا استفاده کرده است . و به همین دلیل است که اکثر مصرف کنندگان در کل دنیا از محصولات این شرکت رضایت کامل را دارند.

همچنین این شرکت برای تولید کمپرسور پاریچی ایتالیا گواهینامه TUV را دریافت کرده . و تمامی محصولات این شرکت دارای گواهینامه کیفیت ISO 9001 هستند.

شرکت پاریچی ایتالیا در طی سال های گذشته اقدام به تولید انواع مختلفی از کمپرسورهای باد PARISE کرده است . که کمپرسورهای باد فشار قوی را نیز شامل می شود. کمپرسورهای باد فشار قوی نیز پمپ بادهایی هستند که فشار بیشتری نسبت به کمپرسورهای باد معمولی تولید می‌کنند. پمپ بادهای معمولی ساخت شرکت PARISE ایتالیا، معمولا تا حداکثر 10 بار را تولید می کنند. اما برخی از صنایع هستند که نیازمند فشار هوای بیشتری هستند. در نتیجه این شرکت به تولید کمپرسورهای باد فشار قوی پرداخت.

انواع کمپرسور باد پاریچی

کاربردها:

کمپرسورهای باد پاریچی ایتالیا در بسیاری از صنایع کشاورزی، هواپیمایی، پالایشگاهی، ریخته گری، ژنراتورها و… کاربرد دارد.

نمایندگی فروش کمپرسور باد پاریچی ایتالیا

انواع کمپرسور باد پاریچی

شرکت پاریچی ایتالیا در طی سال های گذشته اقدام به تولید انواع مختلفی از کمپرسورهای باد کرده است. کمپرسور هوا اسکرو ، چرخ دنده ای چرخان، دندانه ای بدون روغن، کمپرسور باد پیستونی و کمپرسورهای هوای فشار قوی پیستونی تنها چند نمونه از انواع پمپ بادهای این شرکت هستند. همچنین شرکت PARISE دارای انواع دیگری از کمپرسورهای باد مانند کمپرسورهای گروهی فشار بالا، آلومینیومی فشار بالای پیستونی، خشک کن های فشار بالا هستند. سایر لوازم جانبی و قطعات اصلی این تجهیزات در شرکت پاریچی ایتالیا تولید و به فروش می رسد.

انواع کمپرسور باد پاریچی

قیمت کمپرسور باد پاریچی ایتالیا

می توانید برای مشاوره در خرید و اطلاع از قیمت کمپرسور باد پاریچی ایتالیا با مشاوران و متخصصان مجموعه روتوپارس نمایندگی فروش کمپرسور باد پاریچی ایتالیا تماس گرفته و مشورت کنید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

ایمیل شما منتشر نمی شود.